Jesteś tutaj: Home » Członkostwo » Jak zostać Lionem

Jak zostać Lionem

Każdy kto przestrzega Kodeksu Etycznego Stowarzyszenia może być jednym z nas.
Jeśli chcesz zostać członkiem naszego Klubu proszę napisz do nas:

70-261 Szczecin, ul. Kr. Jadwigi 13/12

Członkostwo w Klubie
W LC Rainbow Bridge można być członkiem aktywnym, biernym lub honorowym.

Członek aktywny posiada pełne prawa i przywileje, będąc zobligowany przez to do wypełnienia statutowych obowiązków Lions Club. Ma pełne czynne i bierne prawo wyborcze.

Członek bierny nie ma czynnego i biernego prawa wyborczego, nie ma prawa głosowania uchwał, zachowując prawo do uczestniczenia w pracach Lions Club. Jest zobowiązany do opłaty składki w wysokości ustalonej przez Walne Zgromadzenie Członków.

Członek honorowy otrzymuje ten tytuł na podstawie uchwały Walnego Zgromadzenia Członków. Tytuł upoważnia wyłącznie do biernego uczestnictwa w zebraniach Lions Club, zobowiązuje do przestrzegania zasad i Statutu. Członek honorowy nie płaci składek członkowskich.

WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku