LC SZCZECIN RAINBOW BRIDGE
Lions Club Szczecin Rainbow Bridge zaingurował swoją działalność 1 czerwca 2002 r. w Zamku Książąt Pomorskich. Data charteru w sposób naturalny skierowała działalność Klubu na rzecz dzieci i młodzieży. Pomogamy organizacjom pozarządowym zajmującymi się dziećmi i młodzieżą, placówkom opiekuńczo-wychowawczym na terenie województwa zachodniopomorskiego.
PREZYDENT
KLUBU
w kadencji 2021/2022


Alicja Potiechin

W trosce o zdrowie i życie

Laboratorium Centrum Przemysłów Kreatywnych Akademii Sztuki w Szczecinie posiada nowoczesne drukarki 3D i drukuje przyłbice ochronne, które dostarcza personelowi medycznemu Wojewódzkiego Samodzielnego Szpitala Zespolonego (zakaźnego) przy ul. Akrońskiej w Szczecinie.
Niestety środki z zasobów Uczelni na finansowanie tej akcji kończą się.
Nasz klub - LC Szczecin Rainbow Bridge - powziąwszy tę informację postanowił wesprzeć Akademię Sztuki darowizną - aby Laboratorium mogło utrzymać ciągłość  produkcji.
W dniu 31.03.2020 r. przekazaliśmy 3.000 zł z naszych składek na konto Uczelni. Mamy nadzieję, że Uczelnię wesprą też inni darczyńcy/sponsorzy. Laboratoria Uczelni szyją również maseczki i kombinezony dla personelu medycznego. Uzyskaliśmy informację, że na dzień dzisiejszy mają zapewnione materiały do szycia maseczek i kombinezonów.
 
Grażyna Walaszczyk
Prezydent LC Rainbow Bridge w Szczecinie