Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Nowe władze w Klubie

Nowe władze w Klubie

Dobiegła końca kolejna, XIII kadencja zarządu LC Szczecin Rainbow Bridge. Zmiana "warty" nastąpiła 14 czerwca 2016 r., podczas uroczystego posiedzenia klubu w „Willa Ogrody”. Ustępująca Prezydent Krystyna Rynkun, lekarz stomatolog, podziękowała zebranym za życzliwość i zaangażowanie, owocną pracę, a szczególnie za sympatyczną atmosferę, jaka została stworzona wokół podejmowanych przedsięwzięć.
Prezydent-Elekt Ewa Kołodziejek, profesor językoznawca Uniwersytetu Szczecińskiego, podziękowała za zaufanie, jakim została obdarzona przez członków Klubu. Zapewniła jednocześnie, że zrobi wszystko, aby Klub się rozwijał, był widoczny w środowisku, Regionie i mieście, a także pozyskiwał potrzebne środki finansowe zarówno na potrzeby podopiecznych jak i kolejnych przedsięwzięć.
W skład nowego zarządu weszli: Grażyna Walaszczyk – pierwsza wiceprezydent, Paweł Czerniak – drugi wiceprezydent, Krystyna Rynkun – Past Prezydent, Anna Kamińska – sekretarz, Małgorzata Dalke – skarbnik.

Janina Piotrowska