Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Karnawał „na Vulcanie”

Karnawał „na Vulcanie”

Nowo otwarty w Szczecinie hotel Vulcan, pachnący jeszcze świeżością murów, 21 stycznia 2017 r. gościł Lionów z LC Rainbow Bridge. I jak na karnawał przystało szaleństw na parkiecie nie było końca.
Bawiono się przy muzyce mechanicznej, którą zarządzał profesjonalnie disc jockey Marcin Jarczyński, syn kandydata do naszego Klubu Mirosława Jarczyńskiego. W taki właśnie sposób przyszły Lion chciał „się wkupić”, jak sam określił, w łaski członków Klubu. I trzeba przyznać, że pomysł miał znakomity, ponieważ bawiła nie tylko muzyka, lecz także autorska aranżacja prowadzącego. Wokalne popisy z mikrofonem odsłoniły jeszcze jeden talent tego młodego człowieka. Zapowiedzi muzyczne, ekspresyjny pan Marcin przeplatał ciekawymi komentarzami oraz nauką nowoczesnych tańców.
Wspólna zabawa potrafiła wprawić w dobry humor niemal wszystkich przybyłych, wprowadzając atmosferę młodości i radości. Wieczór był udany, zintegrował Lionów i pozostawił dobre wspomnienia. Balujący, dzielący się swoimi opiniami o zabawie, pozytywnie oceniali fakt powrotu do dobrych karnawałowych tradycji. Ostatni goście, zmęczeni, ale szczęśliwi opuszczali salę taneczną po godzinie 3 nad ranem (następnego dnia).

Janina Piotrowska